باشگاه آنلاین محمدپور(آمادگی جسمانی، ماشین حساب سلامت، ورزش بارداری): سوالات متداول
جستجو
|
تماس‌با‌ما
|
درباره‌ما ورود / ثبت‌نام

mpour fit

تیم حرفه ای ام پور فیت تحت عنوان کلاسهای آنلاین ورزشی برای شما برنامه ای منحصر به فرد جهت ایجاد و حفظ سلامتی با کیفیت و سرپرستی کم نظیری در نظر گرفته است پس چنانچه تا به حال به هر دلیلی ( اعم از آسیب دیدگی، اضافه وزن، بیماری، ضعف عضلات، بارداری ، زایمان و ....) ورزش جزعی از برنامه ثابت زندگی شما نشده است قویا توصیه میکنیم که یک دوره کلاسهای سایت ام پور فیت را تجربه کنید خواهید دید که با قرار گرفتن در کنار شما به صورت آنلاین قدم به قدم با صبر و دانایی شما را هدایت میکنیم تا به سرمنزل مقصود برسید.

ارادتمند شما محبوبه محمدپور

تیم ما

روی عکس مربوط به مربیان کلیک کنید تا اطلاعات و تحصیلات و سوابقشون رو بتونید ببینید

محبوبه محمدپور

محبوبه محمدپور

مدیریت و بنیان گذار سایت و تیم

محبوبه محمدپور

محبوبه محمدپور

مدیریت و بنیان گذار سایت و تیم

توضیحات مربوط به خانم محمدپور

فاطمه روشن علی

فاطمه روشن علی

مربی

فاطمه روشن علی

فاطمه روشن علی

مربی

لیلا فیلی

لیلا فیلی

لیلا فیلی

لیلا فیلی

پرستو فرهادی

پرستو فرهادی

پرستو فرهادی

پرستو فرهادی

سوالات متداول
+
نحوه ثبت نام در کلاسهای آنلاین ما
حالت اول: ابتدا کلاسهای مورد نظر را انتخاب کرده یک پیش ثبت نام انجام میدهید چنانچه بار اول است قصد شرکت در کلاسهای ما را دارید حتما از قسمت مشاوره با مدیریت استفاده کنید چراکه مدیریت با توجه به شرایط شما بهترین شرایط کلاس را برایتان انتخاب میکند تا شما با اطمینان خاطر در کلاسها حضور پیدا کنید بعد از انجام مشاوره مراحل ثبت نام را تکمیل میکنید.
حالت دوم: چنانچه از انتخاب روز و کلاس اطمینان دارید میتوانید بدون انجام مشاوره و به طور مستقیم ثبت نام را انجام دهید.
+
چرا باید کلاسهای آنلاین سایت شما را انتخاب کنیم
کلاسهای ما برای اولین بار در کشور صرفا در حوزه سلامتی است . اگر نگرانی شما سلامتی و کیفیت اجرای تمرینات است و چنانچه شما دارای مشکلاتی و آسیبهایی در بدن هستید که به خاطر آنها تا به حال موفق به اجرای ورزش نشده اید حتما از تخصص تیم ما در این زمینه استفاده کنید و خواهید دید که چطور با حضور در کلاسهای سایت ما سلامتی برای شما به ارمغان آورده خواهد شد پس دیگر نگران آسیبهای خود و نگران آسیب دیدن نباشید چون ما در کنار شما هستیم تا بهترین تمرینات را برای شرایط شما ارائه دهیم.
+
کلاسهای آنلاین به چه صورت انجام خواهد شد؟
ما در گزینه کلاسهای آنلاین با شما تماس تصویری برقرار خواهیم کرد و در طول مدت تمرین تحت نظارت ما تمرین خواهید کرد.
+
آیا کلاسهای آنلاین کیفیت لازم را دارد؟
شما در کلاسهای آنلاین ما به صورت نیمه خصوصی و خصوصی تمرین انجام میدهید و تمام مدت مربیان تیم ما در حال بررسی شما هستند و بهتریت کیفیت تمرینی را تجربه خواهید کرد.
+
آیا کلاسهای سایت شما برتری خاصی نسبت به سایر کلاسها دارد؟
همانطور که در بالا هم اشاره شد کلاسهای ما علاوه بر سلامت محور بودن تحت نظارت مستقیم مدیریت سایت (محبوبه محمدپور) که تجربه ارزشمندی در حوزه ورزش و سلامتی دارند انجام میشود و تمامی تمرینات شاگردان با مشاوره دقیق مربیان و مدیریت انجام میشود که خود نشان از یک کار تیمی ارزشمند است و اطمینان خاطر زیادی را برای شما به عنوان شرکت کننده فراهم میکند.
+
آیا برای ورزش آنلاین به ابزار خاصی نیاز دارم؟
برای انجام کلاسهای آنلاین در ابتدا به هیچ ایزار خاص و گران قیمتی نیاز ندارید فقط کافی است که تصمیم بگیرید و در کلاسها حضور پیدا کنید آن وقت خواهید دید که به چه راحتی میتوان ورزش کرد و سلامتی خود را حفظ کرد . قطعا ورزش با تیم ما اثرات ارزشمند و متفاوتی را بر سلامتی شما ایجاد خواهد کرد.
+
ثبت نام شاگردان قدیمی به چه صورت است؟
ورود به قسمت پروفایل خود و ثبت و بارگذاری اطلاعات خواسته شده
همانطور که میدانید به دلیل محدود بودن افراد حاضر در یک سکشن ثبت نام در یک روز مشخص انجام میشود و بدیهی است که چنانچه این اتفاق در روز مشخص نیافتد ساعت کلاس توسط دیگر متقاضیان پرخواهد شد.
ارزش های ما

هیچ چیز غیر ممکن نیست

از به روز بودن علم و دانش مربیان سایت ام پور فیت خاطر آسوده کنید و سلامتی و کیفیت را هدیه بگیرید چراکه مدیریت سایت ( محبوبه محمدپور ) از مربیان انجمن ورزش آمریکا بوده و تلاش در سرپرستی و حل مشکلات شاگردان با بهره گیری از به روز ترین مطالب و سیستمهای تمرینی را دارد.

تمرین روزانه

سلامتی ارزشمندترین دارایی ماست برای آن تلاش کنیم.

آنچه را دوست داری زندگی کن

+